Provizní systém

S radostí oznamujeme spuštění našeho affiliate programu, kde mohou affiliate partneři získat 10% provizi z každé dokončené a doručené objednávky provedené prostřednictvím jejich doporučujícího odkazu do 30 dnů. Výplaty budou provedeny do 15 dnů od dokončeného a doručeného nákupu. Toto je skvělá příležitost pro přidružené společnosti, jak vydělat peníze při propagaci našich produktů a služeb.

Hledáte nový způsob výdělku? Připojte se k našemu affiliate programu a začněte vydělávat provize z každé dokončené a doručené objednávky provedené prostřednictvím vašeho doporučujícího odkazu.

Díky velkorysé 10% provizi ze všech prodejů je potenciál výdělku nekonečný. Výplaty navíc probíhají do 15 dnů od dokončení a doručení nákupu, takže na obdržení výdělků nebudete muset dlouho čekat.

Zaregistrujte se ještě dnes a začněte vydělávat provize ze všech prodejů, které doporučíte. S naší širokou nabídkou produktů a služeb budete mít spoustu příležitostí k propagaci a výdělku. Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost.

*Sladká Pohotovost si vyhrazuje právo provádět změny v affiliate programu a schvalovat nebo odmítat affiliate partnery a podezřelé provize.

Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete další pomoc, dejte nám vědět.

 
 

 

Přihlášení do provizního programu

Nemůžete vyplnit toto pole
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Používáme ověření věku Adulto