O nás

Rádi bychom vám představili Sladkou Pohotovost, rodinnou cukrárnu zabývající se výrobou poctivých dortů a zákusků. Jejich specialitou jsou dorty vyrobené z kvalitních surovin a s doručením tentýž den.

Sladká Pohotovost je založena otcem a synem, kteří jsou zapálenými cukráři s vášní pro výrobu vynikajících sladkostí. Věří, že kvalita surovin je klíčem k výbornému výsledku, a proto se snaží vybírat ty nejlepší a nejčerstvější suroviny pro své dorty a zákusky.

V nabídce Sladké Pohotovosti najdete široký výběr dortů včetně klasických čokoládových, ovocných, vanilkových a dalších. Všechny jsou vyráběné s láskou a pečlivostí, abyste si mohli vychutnat každý kousek.

Mimo to, Sladká Pohotovost nabízí také širokou škálu zákusků, koláčů a cukroví, takže si určitě vyberete něco pro sebe. Navíc, pokud potřebujete sladkosti na oslavu nebo jinou příležitost, můžete si objednat i dort nebo zákusky na míru.

Pokud hledáte poctivé dorty a zákusky s doručením tentýž den, určitě vyzkoušejte Sladkou Pohotovost. Jejich rodinný příběh a vášeň pro cukrářské umění se promítají do každého kousku sladkosti, kterou vyrobí.


Sladká Pohotovost je česká cukrárna, která se specializuje na výrobu a prodej sladkých dobrot, jako jsou koláče, zákusky, dorty a cukroví. Tento malý rodinný podnik byl založen v roce 2010 a od té doby se stal oblíbeným místem pro místní i turisty, kteří hledají kvalitní a chutné sladkosti.

Sladká Pohotovost se vyznačuje použitím čerstvých a kvalitních surovin, což je vidět na vysoké kvalitě výrobků, které jsou vysoce hodnocené zákazníky. Kromě toho se cukrárna snaží přizpůsobit potřebám zákazníků s alergiemi nebo speciálními dietami, nabízející bezlepkové a veganské varianty mnoha sladkostí.

Sladká Pohotovost se může pochlubit širokým výběrem sladkostí, od klasických koláčů a zákusků po originální a extravagantní dorty na zakázku. Cukrárna také nabízí širokou škálu káv a nápojů, včetně lahodných latté a cappuccina, které jsou perfektním doplněním sladkého zážitku.

Sladká Pohotovost se nachází na Stodůlkách poblíž metra stodůlky a je snadno dostupná pěšky, MHD nebo autem. Cukrárna má také příjemné prostředí s útulnou atmosférou, kde si můžete vychutnat své oblíbené sladkosti v pohodlí.

V současné době je Sladká Pohotovost otevřena od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00 a o víkendech od 10:00 do 17:00. Pro více informací navštivte webové stránky cukrárny na adrese www.sladkapohotovost.cz nebo se můžete obrátit na jejich sociální média, kde najdete aktuální nabídku a novinky. Pokud hledáte skvělé sladkosti, které jsou vyrobeny s láskou a s použitím kvalitních surovin, pak je Sladká Pohotovost tou správnou volbou. Navštivte cukrárnu a vychutnejte si široký výběr sladkostí a nápojů v příjemném prostředí a atmosféře. Nezapomeňte také zkontrolovat jejich webové stránky nebo sociální média pro aktuální nabídku a novinky. Sladká Pohotovost se těší na vaši návštěvu a doufá, že si u nich vychutnáte nezapomenutelný sladký zážitek.

  • Kdo jsme?

Jsme Sladká Pohotovost, online cukrárna, která Vám přiveze čerstvé a chutné zákusky až k Vaším dveřím. Dáváme si záležet na kvalitě a rychlosti doručení.

  • Proč jsme založili Sladkou Pohotovost?

Naším přáním je, aby si každý mohl nechat domů přivést kvalitní zákusky. Víme, že najít cukrárnu, která má opravdu kvalitní výrobky bez náhražek není lehké.

  • Co vyrábíme?

Vyrábíme poctivé zákusky z kvalitních surovin bez použití náhražek. 

  • Proč objednávat u nás?

Naše zákusky jsou chutné a poctivé. Dalším důvodem je pohodlí a rychlost. Nemusíte nikam chodit a obávat se, zda zákusky přivezete v pořádku domů. Vše vyrábíme denně čerstvé.

  • Jak fungují naše partnerské pobočky?

Naše partnerské pobočky mají pro přímý prodej naše vyrobené zákusky. Díky tomu dokážeme vaši objednávku velice rychle připravit na naší partnerské pobočce. V případě, kdy objednáte produkt, který daná pobočka nemá, jsme schopni velice rychle potřebnou dobrotu vyrobit a dodat. Pak už jen přijdete na pobočku, kde si Vaši objednávku vyzvednete.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Používáme ověření věku Adulto