O nás

Rádi bychom vám představili e-shop Sladká pohotovost, zabývající se výrobou a rozvozem poctivých dortů, zákusků a chlebíčků. Naší specialitou jsou dorty vyrobené z kvalitních surovin a s doručením tentýž den.


Tento malý rodinný podnik byl založen v roce 2010 a specializuje se na výrobu a prodej sladkých dobrot, jako jsou koláče, zákusky, dorty a cukroví, včetně rozvozu. 

Sladká Pohotovost se vyznačuje použitím čerstvých a kvalitních surovin, což je vidět na vysoké kvalitě výrobků, které jsou vysoce hodnocené zákazníky. Kromě toho se cukrárna snaží přizpůsobit potřebám zákazníků s alergiemi nebo speciálními dietami, nabízející bezlepkové a veganské varianty mnoha sladkostí.

V současné době je možné objednat naše výrobky včetně rozvozu od pondělí do neděle od 07:00 do 19:00 hod. Pro více informací navštivte webové stránky cukrárny na adrese www.sladkapohotovost.cz nebo se můžete obrátit na jejich sociální média, kde najdete aktuální nabídku a novinky. Pokud hledáte skvělé sladkosti, které jsou vyrobeny s láskou a s použitím kvalitních surovin, pak je Sladká Pohotovost tou správnou volbou.

  • Kdo jsme?

Jsme Sladká Pohotovost, online cukrárna, která Vám přiveze čerstvé a chutné zákusky až k Vaším dveřím. Dáváme si záležet na kvalitě a rychlosti doručení.

  • Proč jsme založili Sladkou pohotovost?

Naším přáním je, aby si každý mohl nechat domů přivést kvalitní zákusky. Víme, že najít cukrárnu, která má opravdu kvalitní výrobky bez náhražek není lehké.

  • Co vyrábíme?

Vyrábíme poctivé zákusky z kvalitních surovin bez použití náhražek. 

  • Proč objednávat u nás?

Naše zákusky jsou chutné a poctivé. Dalším důvodem je pohodlí a rychlost. Nemusíte nikam chodit a obávat se, zda zákusky přivezete v pořádku domů. Vše vyrábíme denně čerstvé.

  • Jak fungují naše partnerské pobočky?

Naše partnerské pobočky mají pro přímý prodej naše vyrobené zákusky. Díky tomu dokážeme vaši objednávku velice rychle připravit na naší partnerské pobočce. V případě, kdy objednáte produkt, který daná pobočka nemá, jsme schopni velice rychle potřebnou dobrotu vyrobit a dodat. Pak už jen přijdete na pobočku, kde si Vaši objednávku vyzvednete.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Používáme ověření věku Adulto