O nás

  • Kdo jsme?

Jsme Sladká Pohotovost, online cukrárna, která Vám přiveze čerstvé a chutné zákusky až k Vaším dveřím. Dáváme si záležet na kvalitě a rychlosti doručení.

  • Proč jsme založily Sladkou Pohotovost?

Chtěli jsme, aby si každý mohl nechat domů přivést kvalitní zákusky. Víme že najít cukrárnu, která má opravdu vše kvalitní bez náhražek není lehké. Proto jsme založily Sladkou Pohotovost, aby si každý mohl nechat doručit chutné zákusky až domů. A také se nemusel obávat, zda dort či zákusky domů dopraví celé, aniž by je cestou poškodil. Díky tomu, jak vše máme promyšlené a vytvořené dokážeme zákusky velice rychle vytvořit a doručit během 80 až 120 minut.

  • Co děláme?

Děláme opravdu poctivé zákusky z poctivých surovin bez použití náhražek. Dělat poctivé a chutné zákusky je pro nás důležité. Veškeré zákusky, které nabízíme jsou vyzkoušené mezi různými lidmi, abychom měli záruku, že Vám vše bude chutnat.

  • Proč objednávat u nás?

Naše zákusky jsou chutné a poctivé. Dalším důvodem je pohodlí a rychlost. Nemusíte nikam chodit a obávat se, zda zákusky přivezete v pořádku domů. Dále jsme jedna z prvních cukráren, která dokáže po vytvoření Vaší objednávky zákusky během 80 až 120 minut vyrobit a doručit až k Vám. Vše děláme denně čerstvé.

  • Jak fungují naše partnerské pobočky?

Naše partnerské pobočky mají pro přímí prodej naše vyrobené zákusky. Díky tomu dokážeme vaši objednávku velice rychle připravit na naší partnerské pobočce. V případě, kdy objednáte produkt, který daná pobočka nemá jsme schopný velice rychle vyrobit a dodat pro zkompletování Vaší objednávky. Pak už jen přijdete na pobočku, kde si Vaši objednávku vyzvednete.

  •  Jak probíhá výroba dortu na přání?

Dorty na přání odesíláme našemu partnerovi, který dort dle vašich představ vytvoří. Každopádně se nemusíte obávat, zda dort bude stejně chutný jako od nás. Partner, který pro Vás dort na přání bude vytvářet má přesné požadavky na složení a chuť. Díky tomu máte od nás záruku spokojenosti.