Nejčastější dotazy

Jak doručujeme?

Rádi Vám doručíme Vaše objednané výrobky až k Vašim dveřím. Naše doručovací služba je k dispozici od pondělí do neděle v časovém rozmezí od 07:00 do 19:00, včetně svátků.

Akceptujete stravenky a stravenkové karty?

Je nám líto, ale momentálně již nepřijímáme stravenky a stravenkové karty. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

Jak poslat objednávku jako překvapení?

Pokud chcete překvapit někoho jiného našimi dobrotami, můžete to udělat jednoduše. Při zadávání objednávky uvádějte fakturační údaje na sebe včetně telefonního čísla. V sekci doručovacích údajů napište, kam má být objednávka doručena. V poznámce uveďte, že se jedná o překvapení, a uveďte telefonní číslo obdarovaného. Budete dostávat SMS upozornění včetně ceny na Vaše telefonní číslo. Je důležité zajistit, aby obdarovaný byl doma v časovém rozmezí, které uvedete v objednávce.

Kde najdu ceník dopravy a možnosti dopravy?

Ceník dopravy a další možnosti doručení naleznete na našich webových stránkách. Zde si můžete zjistit cenu doručení a další podrobnosti ohledně našich doručovacích služeb. Ceník dopravy včetně dalších možností naleznete ZDE

Jezdíte i do dalších měst?

Naše doručovací služba je dostupná po celé Praze a blízkém okolí do vzdálenosti 20 km od centra Prahy. Pokud máte zájem o doručení mimo tuto oblast, je možné to zajistit s příplatkem za dopravu dle dohody.

Jak jsou zákusky zabalené a účtuje se obal?

Jsme pečliví ohledně balení našich zákusků. Rádi bychom vás informovali, že obaly jsou již zahrnuté v ceně výrobku. Dorty a zákusky ve větším množství jsou balené do bílých dortových krabic nebo plastového obalu v závislosti na množství. Nemusíte se tedy starat o případné dodatečné náklady na obaly.

Lze objednat i jiný dort, který není uveden v nabídce?

Bohužel v současné době nedokážeme vyhovět požadavkům na dorty na přání kvůli naší plné kapacitě. 

Lze udělat předobjednávku na konkrétní den a čas?

Ano, je možné vytvořit předobjednávku. Při objednávání si vyberte možnost "vybrat datum" a zvolte datum, kdy si přejete doručení vaší objednávky. Následně můžete vybrat preferované časové rozmezí. Předobjednávky lze vytvořit s předstihem až 13 dní.

Mohu nechat zákusky nebo dort doručit na jinou adresu?

Ano, je možné nechat doručit vaše zákusky nebo dort na jinou adresu. Při objednávání stačí zaškrtnout možnost, že doručovací adresa je odlišná. 

Nepodařilo se mi zaplatit přes platební bránu, co mám dělat?

Pokud vám nebylo možné zaplatit objednávku přes platební bránu, můžete nás kontaktovat na telefonním čísle 739 323 948 a rádi vám pomůžeme vyřešit tuto situaci.

Pro dotazy nebo další informace se můžete obrátit na nás prostřednictvím telefonního čísla +420 739 323 948 nebo na emailovou adresu info@sladkapohotovost.cz. Rádi vám poskytneme veškeré požadované informace a zodpovíme vaše dotazy.

Jsme tu pro vás jako vaše Sladká Pohotovost, abychom vám přinášeli radost prostřednictvím našich lahodných dobrot.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz Používáme ověření věku Adulto