Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2645 hodnocení
5
2552x
4
39x
3
11x
2
11x
1
32x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
TJ
Tereza Jiráčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.6.2026
Slaný dort skvěle osvěžil, pokud si chci dát pravou šlehačku na dortíkách, tak odsud je to na tuty čerstvé a moc dobré.
I
Ilona
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.6.2026
Zboží přivezli včas. Pán mi to pomohl vynést. Vše bylo výborné. Doporučuji
VŠ
Vlasta Švejdová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.6.2026
S tímto obchodem i produkty jsem vždy spokojená děkuji ❤️
BM
Bronislava Marčíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.6.2026
Doporučuji. Oslavenci dort chutnal. Ocenila jsem doručení až domů.
+ Bohatý výběr.
+ Spolehlivá komunikace.
+ Možnost dodání v konkrétní termín.
+ Vynikající kvalita.
PB
Petr Blahna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.6.2026
Děkuji za chuťový zážitek .Byly jsme nadmíru spokojeni a rádi si objednáme znovu.Petr Blahna
Vše kvalitní a chutné.
SB
Světlana Blínová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.6.2026
Doporučuji, dort do druhého dne, krásně ozdobený a velice chutný. Určitě objednám znovu.
Moc za vše děkuji, Blínová
MV
Markéta Vavrušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
Doporučuji všem kteří se jako já dostali do situace kdy potřebovali zákusky na druhý den, objednáno ve večerních hodinách na druhý den dopoledne, dovoz na čas 👍 super a jak chlebíčky tak zákusky vážně dobré ☝️ děkuji
PT
Pavlína Tancmanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2026
Všem doporučuji. Rychlost objednávky, komunikace a kvalita produktů výborná.
IP
Ivana Poláková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.6.2026
Objednání, doručení a produkt - vše naprosto v pořádku. Jasné, snadné a hlavně chlebíčky výborné! Objednávala jsem do firmy a kolegové si pochutnali, chválili. Vše bylo čerstvé. Až budu znovu potřebovat, opět se na sladkou pohotovost obrátím.
I
Infolinka
(Administrátor)
17.6.2026
Děkujeme moc za krásné hodnocení! Jsme rádi, že objednání i doručení proběhly hladce a že chlebíčky chutnaly nejen Vám, ale i Vašim kolegům. Čerstvost a spokojenost zákazníků jsou pro nás prioritou. Těšíme se na Vaši další objednávku a rádi Vám zase pomůžeme se sladkou pohotovostí!
ES
Eva Schusterová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.6.2026
Velká spokojenost
I
Infolinka
(Administrátor)
17.6.2026
Děkujeme moc za vaše skvělé hodnocení! 🌟 Moc si toho vážíme a těšíme se na vaši další návštěvu!"
MT
Miroslav Třasoň
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.6.2026
I
Infolinka
(Administrátor)
17.6.2026
Děkujeme moc za vaše skvělé hodnocení! 🌟 Moc si toho vážíme a těšíme se na vaši další návštěvu!"
M
Milan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.6.2026
Nejlepši chlebíčky a zákusky na světě.Všem doporučuji
I
Infolinka
(Administrátor)
17.6.2026
Milane, děkujeme moc za vaše skvělé hodnocení! 🌟 Moc si toho vážíme a těšíme se na vaši další návštěvu!"
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.6.2026
Naprostá spokojenost, jak a produkty, tak i s dopravou 🙂
I
Infolinka
(Administrátor)
12.6.2026
Veroniko, Děkujeme moc za vaše skvělé hodnocení! 🌟 Moc si toho vážíme a těšíme se na vaši další návštěvu!"
MK
Martina Králová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.6.2026
I
Infolinka
(Administrátor)
10.6.2026
Děkujeme moc za vaše skvělé hodnocení! 🌟 Moc si toho vážíme a těšíme se na vaši další návštěvu!"
DK
Dana Kukačková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.6.2026
vše proběhlo v naprostém pořádku, dort byl výborný
I
Infolinka
(Administrátor)
10.6.2026
Děkujeme moc za vaše skvělé hodnocení! 🌟 Moc si toho vážíme a těšíme se na vaši další návštěvu!"
V
Viktoria
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2026
Naprosto spokojenost, hlavně, když potřebuješ pomoci na poslední chvíli! Děkuji mockrát, dortík byl čerstvý, z kvalitních surovin a hezký, i s nápisem, který jsem dodatečně přikoupila. Všem moc chutnal! Oslava vyšla naslavu. Děkuji a doporučuji!
I
Infolinka
(Administrátor)
10.6.2026
Děkujeme moc za vaše skvělé hodnocení! 🌟 Moc si toho vážíme a těšíme se na vaši další návštěvu!"
IŠ
IVANA ŠIMÁKOVÁ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.6.2026
Vše fantazie ... skvělá služba
I
Infolinka
(Administrátor)
10.6.2026
Děkujeme moc za vaše skvělé hodnocení! 🌟 Moc si toho vážíme a těšíme se na vaši další návštěvu!"
JP
Jiřina Palaščáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.6.2026
I
Infolinka
(Administrátor)
10.6.2026
Děkujeme moc za vaše skvělé hodnocení! 🌟 Moc si toho vážíme a těšíme se na vaši další návštěvu!"
