Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2639 hodnocení
5
2546x
4
39x
3
11x
2
11x
1
32x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
DL
Daniela Loudínová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.11.2025
I
Infolinka
(Administrátor)
12.11.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
+ Nejlepší obchod na který se dá spolehnout. Vřele doporučuji!
I
Infolinka
(Administrátor)
26.11.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
+ Objednávka proběhla rychle večer jsem objednal a ráno bylo vše připraveno
I
Infolinka
(Administrátor)
26.11.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
IS
Iva Sikorova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.11.2025
Využívám již opakovaně. Oceňuji spolehlivost v doručení zboží, kvalitu výrobku a skvělou komunikaci.
I
Infolinka
(Administrátor)
12.11.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
KR
Kateřina Rašková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2025
Super služba. Bezchybné doručení, mohu jen vřele doporučit.
Nepečený citrónový cheesecake byl výborný, sladký tak akorát. Jen se po něm "zaprášilo" ;o).
I
Infolinka
(Administrátor)
12.11.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
MD
Míla Dušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.11.2025
Velká spokojenost, rychlé doručení, kvalita, určitě využiju znovu, mohu jen vřele doporučit.
I
Infolinka
(Administrátor)
3.11.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
MŠ
Martina Štruncová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.11.2025
Byla jsem velmi spokojená, zprvu jsem byla lehce neduvěřivá, jsme trochu nároční strávníci, ale tentokrát jsme neměla čas připravit na oslavu pohoštění sama. Nakonec jsme všichni byli velmi mile překvapeni se službou rychlého dodání i s jídlem, bylo to super a příště si opravdu rozmyslím, jestli se s tím budu patlat já, nebo se znovu obrátím na sladkou pohotovost 🙂.
I
Infolinka
(Administrátor)
3.11.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
+ Rychlost
I
Infolinka
(Administrátor)
3.11.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
Objednáno přes telefon, velmi milá paní, doručeno rychle a slaný dort byl výborný.
Doporučuji obchod a znovu využiji.
Petra
I
Infolinka
(Administrátor)
3.11.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
MN
Martina Nedvědová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.10.2025
I
Infolinka
(Administrátor)
3.11.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
KH
Karel Hnila
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.10.2025
I
Infolinka
(Administrátor)
3.11.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.10.2025
I
Infolinka
(Administrátor)
3.11.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
LS
Lucie Slabá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.10.2025
I
Infolinka
(Administrátor)
3.11.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
PF
Pavlína Frantálová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.10.2025
Super služba. Bezchybné doručení přesně na čas. Řidič při dodání předem zavolal a na recepci hotelu vše zařídil. Dort byl opravdu vynikající - nadýchaný, pažitková pomazánka skvělá! 1kg dort stačil pro 5 lidí a ještě zbylo na výslužku. Svíčkové numerické zápichy krásně vydržely, aniž by dort poničily nebo roztekly. Opravdu doporučuji. Službu určitě využiji v budoucnu znova.
I
Infolinka
(Administrátor)
3.11.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
ZH
Zuzana Holoubková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.10.2025
I
Infolinka
(Administrátor)
3.11.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
LH
Lenka Hodermarská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.10.2025
Výborné:-)))))naši klienti byli ,,opět,,spokojeni.
Děkujeme :-)
Lenka
I
Infolinka
(Administrátor)
24.10.2025
Dobrý den, moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás. Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni. Děkujeme, že jste s námi! S pozdravem, tým Sladké pohotovosti
Je to to nejlepší, co nás v životě mohlo v gastronomické oblasti potkat!!
I
Infolinka
(Administrátor)
3.11.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
+ Výborný servis i zákusky
Naprostá spokojenost.
I
Infolinka
(Administrátor)
3.11.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
EK
Eva Kriegerbeckova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.10.2025
Vše proběhlo bez problémů, kvalita chlebíčků i zákusků výborná, využiji i příště. Díky
I
Infolinka
(Administrátor)
20.10.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
MV
Marek Vlček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.10.2025
I
Infolinka
(Administrátor)
20.10.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
