Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2639 hodnocení
5
2546x
4
39x
3
11x
2
11x
1
32x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MF
Michaela Franco
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.9.2025
Dort byl fantastický. Děkujeme moc
I
Infolinka
(Administrátor)
28.9.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
MD
Michaela Doláková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2025
I
Infolinka
(Administrátor)
28.9.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
MS
Michal Sup
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2025
I
Infolinka
(Administrátor)
28.9.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
RZ
Radim Zajíček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2025
Dort byl doručen a sněden na jeden zátah. Spokojenost.
I
Infolinka
(Administrátor)
28.9.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
MP
Martina Pořízková
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2025
Rychlý a spolehlivý obchod.
Dort vynikající.
V noci objednáno a po obědě dodáno.
Jen zapomněli na cedulku s přáním k narozeninám.
I
Infolinka
(Administrátor)
28.9.2025
Vážená paní Pořízková,
děkujeme Vám za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme nesmírně potěšeni, že jste byla spokojena s kvalitou našeho dortu a rychlostí dodání. Vaše slova nás opravdu motivují k tomu, abychom neustále zlepšovali naše služby.
Omlouváme se za nedodání cedulky s přáním k narozeninám. Tento požadavek jste uvedla v poznámce, ale bohužel již nebyl zvolen jako samostatná položka v objednávce - "nápis na dort", což vedlo k přehlédnutí. Standardně v takových případech zákazníky kontaktujeme, abychom situaci napravili, ale tentokrát nám to uniklo.
Ještě jednou se omlouváme za toto nedopatření a doufáme, že nám i nadále zachováte přízeň. Věříme, že při příští objednávce splníme všechna Vaše očekávání a přání.
S úctou,
Tým Sladké pohotovosti
K
Klára P
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2025
Rychlé dodání, velmi chutné dezerty 👍
I
Infolinka
(Administrátor)
28.9.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
+ Objednávka úplně vše v pořádku, velká výhoda že objednáte a ten den vám ještě doručí. Kurýr který doručuje objednávky příjemný
I
Infolinka
(Administrátor)
28.9.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
TM
Tatjana Maňáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.9.2025
Skvělý obchod rychle přivezly vse hezky zabaleno řízečky jako domácí
I
Infolinka
(Administrátor)
24.9.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
VS
Vladimír Staněk
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.9.2025
I
Infolinka
(Administrátor)
24.9.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
Vše bylo skvělé
I
Infolinka
(Administrátor)
24.9.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
HD
Hana Doležalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.9.2025
I
Infolinka
(Administrátor)
22.9.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
ŠŠ
Šárka Šedivá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.9.2025
Chlebíčky vynikající a doprava také v poŕádku😀👍Příště určitě zase využiji vašich služeb😉
Takže za mě... Naprostá spokojenost😋🤗🤗
I
Infolinka
(Administrátor)
22.9.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
J
Jitka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.9.2025
Vše bylo výborné 👍 děkuji
I
Infolinka
(Administrátor)
22.9.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
výhodou je rychlost výroby dortu a rychlost dodání, navíc si člověk může určit přesný časový interval dodání. Dort byl jako dárek, takže byl zaplacen dopředu. Za mne spokojenost
I
Infolinka
(Administrátor)
24.9.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
MB
Milada Brandejská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.9.2025
I
Infolinka
(Administrátor)
22.9.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
RP
Roman Pavlech
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.9.2025
Rychlost..kvalita
I
Infolinka
(Administrátor)
22.9.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
+ Všem, co mají rádi sladké a lahůdky vřele DOPORUČUJI!!!
- Není co vytknout.
I
Infolinka
(Administrátor)
24.9.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
R
Romana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.9.2025
1.zkušenost s touto službou, ale velká spokojenost. Bohatě zdobené chlebíčky, chuťově vyvážené, skvělé zákusky, spolehlivě dopraveno v domluveném termínu, profesionální, milá a vstřícná komunikace na telefonu. Budu ráda doporučovat. Možná jen malá poznámka, chlebíčky nemusí mít tak vysoko nakrájenou veku, ale je to drobnost, nekazí celkový dojem.
I
Infolinka
(Administrátor)
22.9.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
HJ
Hana Jarošová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.9.2025
Jsem spokojená maximálně.Vše bylo doručené čerstvé a velmi dobré
I
Infolinka
(Administrátor)
17.9.2025
Dobrý den,
moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i toho, že jste si vybrali právě nás.
Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací do další práce.
Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo připomínky, kdykoliv se na nás můžete obrátit. Pevně věříme, že i při příštím nákupu budete spokojeni.
Děkujeme, že jste s námi!
S pozdravem,
tým Sladké pohotovosti
SK
Soňa Kučerová
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
16.9.2025
Slaný dort vypadal krásně, bohužel jsme dostali docela silné kousky kůrky a málo promazání takže chvílemi bylo těžké ukrojit nebo polknout kousek dortu. Dort byl suchý.. ale hodnotím 4*
I
Infolinka
(Administrátor)
22.9.2025
Milá paní Kučerová,
děkujeme Vám srdečně za Vaše hodnocení a cennou zpětnou vazbu! 🙏
Velmi si vážíme toho, že jste si našla čas podělit se s námi o svou zkušenost s naším slaným dortem. Jsme rádi, že Vás vizuální stránka dortu potěšila, ale zároveň nás mrzí, že textura nebyla podle Vašich očekávání.
Vaše připomínky ohledně silných kousků kůrky, nedostatečného promazání a suché konzistence bereme velmi vážně. Tyto podněty okamžitě předáváme našemu výrobnímu týmu ke konzultaci a zlepšení kvality našich produktů. 👩🍳
Vaše zpětná vazba je pro nás neocenitelná - pomáhá nám růst a zdokonalovat se. Přestože hodnotíte 4*, vnímáme, že máme prostor pro zlepšení, a na tom budeme pracovat.
Pokud byste nám chtěla dát ještě jednu příležitost, budeme se těšit na Vaši další návštěvu!
S poděkováním a úctou,
Tým Sladké pohotovosti
